Щеплення проти COVID-19

Профком студентів у третій раз організовує ДОБРОВІЛЬНЕ щеплення проти COVID-19 у приміщенні університету для бажаючих виключно з числа студентів та аспірантів університету.

👉🏻(Медичний пункт у гуртожитку №6 Довженка, 9а)

🔵Наразі надано можливість безкоштовного щеплення проти COVID-19 вакциною Pfizer та CoronaVac.

🔵Щеплення планується проводити 4 листопада (четвер),для реєстрації на вакцинацію Вам необхідно оформити заявку, заповнивши гугл-форму до 9:00-3 листопада(середа).

👉🏻 https://docs.google.com/forms/d/1CNXpbY6E3rGFdrzI2HMmD5yEFULWP9gYKj7H94iKRLc/edit

🔵Усі бажаючі мають обов’язково бути повнолітніми!

🔵У разі виникнення запитань, звертатися до голови профкому Євгена Юраша за телефоном 096-888-66-75 з 15:00 до 17:00.

🔵Про час щеплення кожного студента та аспіранта буде проінформовано в телефонному режимі.

🔵Рекомендуємо перед прийняттям рішення про здійснення вакцинації проконсультуватися з сімейним лікарем!