Щеплення проти COVID-19

Шановні студенти та аспіранти!

🔵У зв’язку з численними зверненнями членів профспілки до профкому студентів університету з проханням організувати ДОБРОВІЛЬНЕ щеплення проти COVID-19 у приміщенні університету для бажаючих виключно з числа студентів та аспірантів університету, інформуємо Вас, що на підставі домовленості з департаментом охорони здоров’я студентам та аспірантам нашого університету дозволили здійснити щеплення проти COVID-19 мобільними бригадами з імунізації у приміщенні університету.

👉🏻(Медичний пункт у гуртожитку №6 Довженка, 9а)

🔵Наразі надано можливість безкоштовного щеплення проти COVID-19 вакциною Pfizer та CoronaVac.

🔵Щеплення планується проводити 21 жовтня(четвер), для реєстрації на вакцинацію Вам необхідно оформити заявку, заповнивши гугл-форму до 22:00-19 жовтня(віторок).
👉🏻 https://forms.gle/ygu9AwUAX5zd8AKn7

🔵У разі виникнення запитань, звертатися до голови профкому Євгена Юраша за телефоном 096-888-66-75 з 15:00 до 17:00.
Про час щеплення кожного студента та аспіранта буде проінформовано в телефонному режимі.

🔵Рекомендуємо перед прийняттям рішення про здійснення вакцинації проконсультуватися з сімейним лікарем!