Товариська гра одеської баскетбольної команди

🔵 Минулої суботи, 25-го вересня, відбулася перша товариська гра одеської баскетбольної команди «ОНУ ім. І.І. Мечникова».

🔵 Матч, що проходив у спортивному комплексі «ОНУ» (Французький бульвар, 24/26), поклав початок підготовці до нового сезону, який розпочнеться вже 9-го жовтня.

🔵 Гра відбулася між основною командою, яка складається зі студентів-старшокурсників та командою нового набору, до складу якої потрапили студенти першого та другого курсів.

🔵 Кінець третьої чверті хлопці завершили з рахунком 82:32, а сам матч згодом завершився з рахунком 120:46 на користь основної команди.

🔵 Наступні ігри БК «ОНУ імені І.І. Мечникова» вже будуть регіональними, а розпочнуться вони приблизно з 20-го жовтня.

🔵 Відтепер усі домашні ігри БК «ОНУ імені І.І. Мечникова» проходитимуть кожної суботи о 19:30, тож команда активно запрошує усіх бажаючих підтримати спортсменів, адже вхід вільний! Слідкуйте за актуальною інформацією на офіційній сторінці команди у Instagram: https://instagram.com/onu_basketball_team 🏀