Ботанічний Сад

🔵 Ботанічний Сад ОНУ Мечникова💙🤍 на зв’язку:

🔵 НАРЕШТI!

🔵 Вже через декiлька днiв ми зможемо зустрiтися з Вами пiсля майже дворiчноi перерви.
Весь цей час ми вирощували для Вас дивовижнi рослини🌴🏵💐, збирали цiлющi трави🌱🌿☘️, домовлялися з найкращими компанiями в мiстi про спiльну участь.

🔵 25 та 26 вересня, з 10.00 до 19.00 ми чекаємо на Вас за адресою Французький бульвар 48/50 з основною локацією, та на Старій території, Французький бульвар, 87 на екскурсії щогодини з 11.00 до 15.00, та продаж рослин🌺.

🔵 Вхідні квитки: 200грн. дорослі, 50грн. дитячі та пільгові. У вартість квитка входять майже всі пропозиції від ботанічного саду та університету — екскурсії, майстер-класи, виставки, лекції, активні ігри для дітей і обов’язково духм’яні ботанічні чаї.

🔵 На отримані кошти зможемо разом робити ботанічний сад кращим👍

ЧЕКАЄМО!♥️