Вартість документів про вищу освіту

🔥Вартість документів про вищу освіту для випускників та студентів ОНУ імені І. І. Мечникова 2021 р.🔥

✅ Дипломи молодших спеціалістів, бакалаврів, спеціалістів, магістрів, докторів філософії — 26 грн. 82 коп.
✅Додаток до диплома бакалавра, спеціаліста, магістра, доктора філософії європейського зразка; додаток до диплома молодшого спеціаліста (один комплект) — 38 грн. 58 коп.
✅Академічна довідка — один аркуш — 10 грн. 56 коп.
✅Свідоцтво про підвищення кваліфікації — 45 грн. 96 коп.

✍🏻Відповідно до пункту 7, Закону України «Про вищу освіту», виготовлення документів про вишу освіту для студетів бюджетної форми навчання здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, а виготовлення виготовлення документів про вишу освіту для студетів, які навчаються за рахунок фізичних або юридичних осіб, здійснюється за рахунок коштів, які включені до розміру оплати за навчання!

✍🏻 Оплата документів про вишу освіту здійснюється лише у випадках повторного виготовлення документів та/або виготовлення дублікатів!

✍🏻 При цьому цьому оплата здійснюється особисто на банківський рахунок університету!

⚡️Наказ ректора №68-02 від 26.05.2021 р.

#профком_інформує #профком_студентів_ону